Vize Ofisi İle Kanada Hayalinizi Gerçekleştirin!

Kanada, yaşam standartları, iklimi ve doğal güzellikleri ile yeni bir başlangıç yapmak isteyenlere kapılarını açıyor. Özellikle göçmen alımı haberleri ile ön plana çıkan bu ülkeden vize almak için Vize Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Çalışma Vizesi Veriyor mu?

Yurtdışında çalışma düşünceniz varsa Kanada, değerlendirmeniz gereken ülkeler içerisinde olmalı. Çünkü Kanada’ da özellikle genç nüfusun çalışması için pek çok iş imkanı ve buna karşılık da dolgun maaş seçeneği sunulmakta. Bu ülke genç nüfusa karılarını sonuna kadar açmakta ve çalışma vizesi vermektedir. Bu konudaki detaylar ve evrak listesi için vizeofisi.com sayfasına göz atabilir ya da firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Turistik Vize Veriyor mu?

İklimi bir miktar soğuk olsa da insanları oldukça sıcak olan bu ülkeye turistik gezi ile seyahat etmek ve yakından görmek isterseniz o zaman ülke içerisinde yaklaşık 6 ay kalabileceğiniz vize türüne başvurabilirsiniz. Bu vize ve diğer Schengen vizesi türleri için vize ofisi ile iletişime geçin.

Kanada Oturma İzni Veriyor mu?

Evet, uzun süreli çalışma, eğitim ya da aile birleşimi sebeplerinden dolayı Kanada’ da uzun bir süre ya da kalıcı olarak ikamet edecekseniz, bu ülkenin oturma izni verdiğini söyleyebiliriz. Ancak bunun için bazı şartların yerine getirilmesi  ve evrakların tam olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde başvuru sonucunuz en az 3 ay içerisinde açıklanacaktır. Kanada için alacağınız tüm vize çeşitleri ve buna karşılık gelen güncel evrak listesi için Vize Ofisi firması ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca buradan danışmanlık hizmeti almanız da mümkün. Firmanın iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Vize Ofisi İletişim Bilgileri:

E- Posta: info@vizeofisi.com

Telefon: +90 850 228 4353

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz