Steam’e ne gibi yenilikler geliyor?

2019 yılı içerisinde en popüler oyun platformu Steam için birçok yenilik yolda.

Steam’in resmi blog sayfasından paylaşılan 8 yeni yenilik bu yıl içerisinde oyuncuların hizmetine sunulacak. Peki bizi bu yeniliklerde neler karşılayacak işte getirilecek olan o yenilikler.

Mağaza Keşfedilebilirliği: Makine öğrenmesiyle güçlendirilmiş, oyuncuların kişisel zevklerine göre eşleştirme yapabilen yeni bir tavsiye motoru üzerinde çalışıyoruz.

Algoritmalar keşfedilebilirlik çözümümüzün bir parçalarından sadece biridir; bu yüzden bunun yanı sıra yayın yapma ve küratör özelliğini daha fazla geliştiriyor ve mağazanın genel tasarımını sürekli olarak değerlendiriyoruz.

Çin’de Steam: Perfect World ile yaptığımız işbirliği sayesinde Steam’i Çin topraklarına getirdik. Bunun hakkında ayrıntılı bilgiyi ilerleyen aylarda paylaşacağız.

Steam Kütüphanesi Güncellemesi: Yeniden tasarlanmış Steam Kütüphanesi (Steam Sohbeti ile geliştirdiğimiz teknolojiyi temelde tutarak geliştirdik) gibi uzun süredir beklenen Steam istemcisi değişikliklerini yayınlayacağız.

Steam’e ne gibi yenilikler geliyor?

Yeni Etkinlik Sistemi: Steam Topluluğu’ndaki etkinlik sistemini de güncelleyerek size oyunlarınızdaki turnuvalar, yayınlar veya haftalık mücadeleler gibi ilgi çekici aktiviteleri öne çıkarma şansı sağlayacağız.

Steam.tv: Bütün oyunları destekleyebilmek için http://steam.tv/’yi sadece belirli turnuvaları ve özel etkinlikleri yayınlamaktan daha fazlasını yapacak şekilde genişletmeye çalışıyoruz.

Steam Sohbeti: İleride yeni bir Steam Sohbeti mobil uygulaması yayınlayacağız ve bu sayede artık favori GIF’lerinizi istediğiniz yerden arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Steam Güven: CS:GO’daki “Güvenilir Eşleştirme”yi sağlayan teknoloji de güncellenerek bütün oyunlarda kullanılabilir bir Steam özelliği hâline gelecek. Bu özellik sayesinde bir kullanıcının hile yapıp yapmama eğilimine dair tespitte bulunabileceğiniz daha fazla bilgi elde edeceksiniz.

Steam Bilgisayar İnternet Kafe Programı: Dünya genelinde binlerce internet kafede Steam kullanan oyuncuların tecrübelerini iyileştirmek için yeni bir resmî Bilgisayar İnternet Kafe Programı’nı da yayınlayacağız. 

Uncharted filminin yeni yönetmeni belli oldu!Sinema

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz