Asus Zenfone 6 ne zaman tanıtılacak?

Bu yıl tanıtılması beklenen telefonlar arasında Asus Zenfone 6 da var. Daha önce ortaya çıkan görüntüler ile beraber Asus’un yeni amiral gemisinin az çok nasıl bir tasarıma sahip olacağını görmüştük.

Asus Zenfone 6 ne zaman tanıtılacak?

MWC 2019 etkiliği kapsamında tanıtılması beklenen cihazın aslında gelecek aylarda bizleri selamlayacağı sızdırılan bir kapaktan ortaya çıktı. MWC 2019’a katılım sağlayan basın mensuplarına dağıtılan derginin içerisinde Zenfone 6 tanıtım tarihi paylaşılmış durumda.

Derginin içeriğine baktığımız zaman Zenfone 6’nın 14 Mayıs 2019’da İspanya’nın  Valencia kentinde tanıtılacağını açık ve net bir şekilde görülmekte. Görelden de görüldüğü gibi Zenfone 6’da ekran çentiğine yer verilmeyecek.

Henüz karşımıza ekrana gömülü kamera mı yoksa kızaklı yapıya sahip bir ön kamera sistemi mi sunulacak bilmiyoruz ancak 14 Mayıs 2019’da tüm bu soru işaretlerinin ortadan kalkacağı bir gerçek.

Peki ya siz Asus Zenfone 6’dan ümitli misiniz? Ortaya farklı bir şeyler koyabilirler mi? Cİhaz hakkında daha fazla bilgi elimize ulaştıkça sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz. 

Bu yıl 25-28 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek MWC 2019 etkinliğini yerinde takip edeceğiz. En güncel haber, video ve içerikler için MWC 2019 sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Sony Xperia XZ4 bizlere neler sunuyor?Mobil

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz