UWELL CALİBURN ELEKTRONİK SİGARA SATIŞ NOKTASI

UWELL Popüler Caliburn Serisinin bir parçası olan Uwell Caliburn, cebe veya ele düzgün bir şekilde sığması için ince bir tasarıma sahiptir ve cihazın yan tarafındaki çizgiler bu bölme sistemindeki tutuşu artırır. Ve sadece 30 gram ağırlığıyla ciddi anlamda hafiftir.

Çoğu pod sistemi otomatik çekme ile gelir, yani nefes almadan önce bir düğmeye basmanız gerekmez. Buna karşılık şık Caliburn, hem otomatik çekme hem de ateşleme düğmesiyle gelir ve size elektronik sigaranız üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Uwell Caliburn’ün harika bir özelliği, kolay doldurulan bölmedir. Üstteki damlama ucunu çıkarmanız ve iki büyük doldurma deliğinden birini kullanarak doldurmanız yeterlidir. Bu arada, manyetik bağlantı işlevi, kartuşu pod sisteminin gövdesine takmayı çocuk oyuncağı haline getirir.

Her Caliburn kapsülü, uygun bir sabit bobinle birlikte gelir. Bu, ömrünün sonuna geldiğinde bobini değiştirmeye gerek olmadığı anlamına gelir – sadece bölmeyi değiştirin.

JUUL’dan daha büyük olan 520mAh pil kapasitesiyle Caliburn, çoğu elektronik sigaraya yeniden şarj edilmeden önce tam bir gün içim tadı veriyor.

Uwell Caliburn Serisindeki diğer cihazlar için bkz.  Caliburn A2 ,  Caliburn G . Caliburn G2 , AK2 , GK2  ve  A2S  cihazları var.

UYUMLU KARTUŞLAR VE E-LİKİTLERİ

Uwell Caliburn Serilerinde,   VG:PG 50:50 e-sıvılar ve nikotin tuzları ile kullanılması tavsiye edilen Caliburn kartuşları kullanıyor

CALİBURN KİMLER İÇİNDİR?

Uwell Caliburn, mükemmel hava akışıyla birlikte gelir, bu da onu pürüzsüz bir içim arayan kullanıcılar için ideal kılar ve bir pod sistemi için mükemmel buhar üretimi sunar. Ayrıca, iyi bir ömre sahip hızlı şarj olan bir bataryaya sahip, ancak yine de bir ele veya cebe düzgün bir şekilde sığan, kullanımı kolay bir cihaz arayan kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Caliburn, daha pürüzsüz bir içim için nikotin tuzlarıyla iyi çalışır.

ÖZELLİKLER

Likit Kapasitesi: 2ml

Batarya Kapasitesi: 520mAh

Boyut: 110 mm × 21,2 mm × 11,6 mm

1.4ohm coil direnci

Ağırlık: 30g

Maksimum Güç: 11W

Otomatik çizim ve düğme ateşleme işlevleri.

Çizimle etkinleştirilen mekanizma arıza teşhis fonksiyonu.

Üstten doldurmalı kartuşlar.

Kısa devre koruması.

Düşük güç uyarısı.

10 saniye kesinti.

 

Bu cihazla likitli modeldir salt ya da normal likit kullanabilirsiniz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz