Ferrari logolu tişört hediye ediyoruz!

Herkese selamlar Teknolojioku takipçileri. Gleam.io adresinde yapacağımız çekiliş ile bir adet Ferrari logolu tişört hediye ediyoruz. Bildiğiniz gibi daha önce okuyucularımıza Sades oyuncu kulaklığı hediye etmiştik. Hediye çekilişlerimize kaldığımız yerden tüm hızıyla devam ediyoruz.

Bu sefer ise Ferrari logolu tişört ile tekrardan karşınızdayız. 4 sürecek ve 7 Eylül Cuma günü sona erecek olan yarışmada yapmanız gerekenler ise oldukça basit: Facebook sayfamızı ziyaret edip, Twitter hesabımıza ve YouTube kanalımıza abone olarak yarışmaya katılabiliyorsunuz. Yarışma ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor: 

Ferrari logolu tişört kazanabilirsiniz!

Yarışmaya katılmak için Gleam.io sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.  

Çekiliş kurallarımıza gelecek olursak;

  • Hediye çekilişimiz 4 Eylül – 7 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Çekilişimiz 7 Eylül  saat 18:00′da sona erecektir. Çekilişimiz Gleam.io aracılığıyla yapılacaktır.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için ek olarak açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.  
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 7 Eylül günü sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer bu süre zarfında bize bilgileri göndermezse, hakkı yedek talihliye geçecektir.
  • Hediyenin kargo ücreti bize ait olacaktır. Ek olarak ürünün bedeninin ”S” olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Şimdiden herkese bol şanslar! Gelecek hafta yeni bir çekilişte görüşmek üzere.

Sades Locust Plus İncelemesi!İnceleme

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz