Ekonomi

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) "Zorunlu Karşılıklar Hakkında Tebliğ (Sayı: 2013/15)’de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ"i Resmi Gazete'de yayımlandı.Buna göre, 25/12/2013..
Enteresan Haberler

Apple iPhone 7 ile birlikte AirPods’u tanıttığında kimse kablosuz kulaklıkların bu kadar popüler olacağını düşünmemişti. Sadece birkaç yıl içerisinde kablosuz..
Dijital

Sıklıkla otel rezervasyonu yapmak için kullanılan Hotels.com, verdiği diğer rezervasyon hizmetlerinin farkına varılması için internet tarihindeki en uzun URL’yi satın..

Yazılar

Sarıyer Korsan Taksi, gün içerisinde toplu taşıma kullanmak istemeyen kişiler için ya da kendi aracını kullanmadan taksi ile bir yerlere..

Banyoda kullanılan ve özenle üretilmiş olan dolap modellerinin pek çok farklı fonksiyonel özelliği bulunuyor. Göz kamaştırıcı, şık ve dikkat çekici..

Steroidler, vücutta doğal olarak üretilen veya sentetik olarak oluşturulan hormonlardır. Bu hormonlar, kas kütlesinin artırılması ve performansın artırılması gibi amaçlar..

Yatırım

Birçok endüstride olduğu gibi güzellik endüstrisinde de konu Artırılmış Gerçeklik (AR) olduğunda tüketicinin alış-veriş yolculuğu bambaşka bir boyut kazanabiliyor. Mesela,..

“Biz Mobil Bankanın ta kendisiyiz. Vizyonumuz, tüm dünyanın severek kullandığı bir banka inşa etmektir. Teknoloji ve tasarım, yaptığımız her şeyi..

Ülkemizin en büyük medya gruplarından biri olan Doğan Medya Grubu satıldı. Ortaya atılan iddialara göre Doğan Medya Grubu, Milliyet ve Vatan..

Taze çekilmiş filtre kahveyi hazırlık ve temizlik derdi olmadan pratik halde sunan Kahvegibikahve, 2 milyon TL değerleme ile Tarvenn’den yatırım aldı...

İngiltere merkezli FinTech girişimi Cake Technologies, American Express tarafından satın alındı. 2015 yılında kurulan girişim, kullanıcılarına dijital ortamda restoran ve..

Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden biri olan ve iPhone üretmesi ile dikkatleri çeken Foxconn, Belkin’i satın aldığını duyurdu. Aksesuar üreticisi Belkin‘in yanı..

  • 1. 365 Gün Yandı Ha Yandı - İbrahim Tatlıses (2.82 MB)
  • 2. Acı Gerçekler - İbrahim Tatlıses (5.12 MB)
  • 3. Adana Köprü Başı - İbrahim Tatlıses (3.04 MB)
  • 4. Adım İbrahim - İbrahim Tatlıses (3.74 MB)
  • 5. Ağamda Şimdi Gelir - İbrahim Tatlıses (3.17 MB)
  • 6. Ağamda Şimdi Gelir (Erdem Düzgün Remix) - İbrahim Tatlıses (2.84 MB)
  • 7. Ağlama - İbrahim Tatlıses (3.84 MB)
  • 8. Ağlama Gözlerim Mevlam Kerimdir - İbrahim Tatlıses (5.13 MB)
  • 9. Ağlıyorum Kahrımdan - İbrahim Tatlıses (4.08 MB)
  • 10. Ağrı Dağı - İbrahim Tatlıses (4.05 MB)